BIP

Rozwiązanie łatwe w obsłudze i niezawodne

Oferujemy kompletne rozwiązanie do prowadzenia Biuletynu Informacji Publicznej. Nasz BIP rozwijamy w porozumieniu ze środowiskami samorządowymi, dlatego tak dobrze odpowiada on potrzebom instytucji publicznych. Nasza oferta to kompletne rozwiązanie do prowadzenia BIP, składające się z hostingu, panelu administracyjnego z systemem uprawnień dla użytkowników, a także szablonu podmiotowego serwisu BIP.


Główne zalety naszego rozwiązania:


Już około 200 podmiotów publicznych na terenie całego kraju (urzędy gminy, starostwa powiatowe, szpitale, szkoły) korzysta z dostarczanego przez nas systemu do prowadzenia BIP. Pełna obsługa z poziomu www, stała modyfikacja, instalacja na dwóch niezależnych serwerach i łączach. Wszystko to sprawia, iż strona podmiotowa będzie wyświetlana szybko i sprawnie, a przede wszystkim - niezawodnie.

Testowanie

Przygotowaliśmy testowy BIP na przykładzie gimnazjum. Funkcjonalność naszych rozwiązań jest dla wszystkich typów podmiotów taka sama, różnice dotyczą szaty graficznej i udostępnionej przestrzeni dyskowej. Możesz natychmiast przetestować nasze rozwiązanie, do czego gorąco namawiamy.

 

Negocjowane ceny!

Zdajemy sobie sprawy z kondycji finansów publicznych. Oferując rozwiązania BIP od chwili wejścia w życie przepisów ustawy o dostępie do informacji publicznej zawsze prowadziliśmy elastyczną politykę cenową. Stosujemy opłaty w formie rocznych abonamentów za utrzymanie systemu. Wysokość rocznego abonamentu netto standardowo wynosi:

W zależności od wielkości zamówienia ceny mogą być obniżone, nawet o 60-80%! Przykładem jest urząd miejski, kupujący BIP`y dla wszystkich szkół, przedszkoli, żłobków i gimnazjów w mieście. Cena jednostkowa wyniesie wówczas nie 800 zł a np. 150-200 zł. Jesteśmy otwarci na wszelkie argumenty i zapraszamy do negocjacji. Każdy podmiot będziemy traktować indywidualnie.

Kontakt

Sprawami BIP zajmuje się nasze biuro w Łodzi. Prosimy o kontakt pod numerem telefonu 42 215 84 34 lub mailem na adres bip@sisco.info.

E-Wokanda

W naszym Biuletynie znajdziecie Państwo, stworzony specjalnie dla potrzeb Sądów moduł E-Wokanda. W związku z wytycznymi Ministerstwa Sprawiedliwości każda witryna Sądów powinna zawierać taką aplikację. Nasz moduł dostarcza informacje o terminach rozpraw, numerach sal, odwołaniu lub zmianie godziny rozpoczęcia procesu, budynkach w których odbywać się będą wokandy i ich statusie. Oprócz tego dodaliśmy skalowanie tekstu co umożliwia sprawniejsze czytanie tekstu osobom słabowidzącym.

Dodatkowe usługi

Serwis internetowy to nie tylko moda. To w wielu przypadkach dla podmiotów administracji publicznej także poważne narzędzie komunikacji. Za pośrednictwem serwisu można prowadzić dwukierunkową wymianę informacji z następującymi grupami odbiorców:

Nasze rozwiązania charakteryzują się: