O Firmie

Jesteśmy firmą przyjazną klientowi

SISCO IT GROUP Polska Sp. z o.o.- to podmiot łączący wieloletnie doświadczenie i kapitał marki SISCO Sp. z o.o. oraz technologii i nowatorskiego podejścia BLINK.PL. Dzięki tej fuzji nasz podmiot jest prawdziwym potentatem na rynku zaawansowanych rozwiązań hostingowych i programistycznych. Jesteśmy członkiem grupy kapitałowej SISCO.

Wiedzę czerpiemy z doświadczenia

Misją SISCO IT GROUP POLSKA Sp. z o.o. jest świadczenie wysokiej jakości usług internetowych. Koncentrujemy się na maksymalnym zadowoleniu małych i średnich przedsiębiorstw oraz instytucji administracji publicznej. W zakresie infrastruktury technicznej opieramy się o trzy serwerownie o restrykcyjnym dostępie, dwie w Polsce i jedną w Niemczech. Jesteśmy członkiem grupy kapitałowej SISCO.

Nowoczesne rozwiązania internetowe to nasza pasja

Nasza oferta to wynik badań rzeczywistych potrzeb klientów i zastosowania najnowocześniejszych rozwiązań sprzętowych i programistycznych. Ich zastosowanie powierzyliśmy najwyższej klasy specjalistom, co przedkłada się na wyjątkową jakość usług. Jakość, która współtworzy sukces naszych Klientów.

Oszczędzamy czas klientów oferując kompleksowe usługi

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno czyste usługi hostingowe w najlepszym wydaniu, jak i możliwość zaspokojenia potrzeb bardziej wymagających klientów